BİZİ TANIYIN!

2002 yılından bu yana baba mesleği olan gemi ve tekne imalatı yapmaktayız. Babamızdan öğrenmiş olduğumuz  teknikler ile imalatta ustalaştık. 2020 yılında kendimize özel bir tekne yapma fikrine kapılarak müşterilerimizin rahat güvenli bir tur yapabilmesi için ince ayrıntısına kadar düşünerek en iyi ham maddeleri kullanarak!

2021 yılının başlarında teknemizi mavilikler ile buluştuk. Bu inşaa süresincede sizlere daha güvenli  daha tecrübeli hizmet verebilmek için Denizcilik eğitimlerimizi  tamamladık.Gerekli kurslarımıza katıldık güçlü aile güverte kadromuzu oluşturduk.

Siz değerli misafirlerimize eşim ile hizmet vermekteyiz.Köyümüzde Kaptan Abdullah olarak bilinmekteyim.Ama internet sitemizin isminde Dünyaca tanınan Kekova köyümüzün adı kullanmak istediğimizden dolayı  www.ozelkekovatekneturu.com olarak sitemizi oluşturduk.

İlk önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğudur. Müşterilerimizin istekleri bizler için değerli ve önemlidir. Aile ortamında samimi mutlu Kekova Batıkşehir turu için rotamızı çeviriyoruz.

Translate »